Biorezonancia

Biorezonancia je neinvazívna metóda v Nemecku používaná vyše 30 rokov. Biorezonančná metóda pomocou prístroja Bicom je špeciálný diagnostický a terapeutický postup, ktorý kombinuje poznatky tradičnej čínskej medicíny, kvantovej fyziky a nemeckej technológie.

Prístroj Bicom bol vytvorený v spolupráci kvantových fyzikov a biofyzikov. Každý organizmus má určitú vlnovú dĺžku, rovnako aj patogény potenciálne ohrozujúce ľudský organizmus. Bicom obsahuje databázu frekvenčných dĺžok a dokáže v organizme patogény či oslabené orgány detekovať. Prístroj Bicom teda dokáže zistiť a odstrániť skutočné, často skryté príčiny onemocnenia.

Biorezonanciu zaraďujeme medzi alternatívne spôsoby liečby, rovnako ako tradičnú čínsku medicínu, akupunktúru či homeopatiu.

S čím dokáže Biorezonancia pomôcť?

Biorezonančnú metódu v dnešnej dobe využívajú lekári, konkrétne stomatológovia, ale aj veterinári, či certifikovaní terapeuti, ktorí chcú svojim pacientom pomôcť aj s onemocneniami, ktoré sú v rámci západnej modernej medicíne považované za nevyliečiteľné. Vo Švajčiarsku je dokonca biorezonančná terapia štátom preplácaná.

Kedže Biorezonancia pozerá na človeka celostne, teda na organizmus ako celok, nie len na príznaky, dokáže riešiť príčinu ochorenia a zamerať sa na potiaže, ktoré patogén v organizme spôsobil.

Biorezonačnou metódou vieme eliminovať alergie (sezónne či potravinové), podporiť aktivitu oslabených orgánov, eliminovať baktérie v organizme (ako napr. borelióza, chlamýdie), ale aj plesne, kožné ochorenia, či poruchy imunity.